O nás

Zastoupení pro Českou republiku

O společnosti Theraline

Již více než 25 let vyvíjíme zdraví prospěšné výrobky bez obsahu znečišťujících látek pro těhotenství a kojení, spánek, relaxaci a terapii.

To, co začalo v garáži v roce 1993, brzy nabralo na obrátkách a stalo se skutečným úspěchem: Theraline je dnes lídrem na evropském trhu s kojeneckými a těhotenskými polštáři.
Naše výrobky jsou promyšleny do nejmenších detailů a nikdy nepřestáváme hledat perfektní řešení. Vynikající rozmanitost kojeneckých polštářů, prodyšných dětských polštářů, silikonových prsních vložek, spacích nebo jiných účelových polštářů: svět produktů Theraline je charakteristický a atraktivní – nejen během těhotenství a kojení.

Milujeme a žijeme rodinu. Děláme vše pro vaše zdraví a bezpečnost. Z důvodu péče o kojence byly naše výplně polštářů od první hodiny bez škodlivých látek a bez zápachu. Ošetřovatelské polštáře z kolekce Theraline byly v minulosti několikrát oceněny časopisem Ökotest jako „velmi dobré“ a jsou certifikovány štítkem Toxproof od TÜV Rheinland.
Těšíme se, až vás a vaše blízké budeme v budoucnu doprovázet krásnými, bezpečnými a užitečnými produkty Theraline během těhotenství a kojení, nebo vám poskytneme podporu a relaxaci.