Osvobozený od škodlivých látek pro zdraví matky a dítěte

Nic pro nás není důležitější než zdraví a bezpečnost vaší rodiny. Nepřítomnost škodlivých látek ve VŠECH použitých výplní, povlaků a materiálů a stoprocentní bezpečnost jsou vždy naší nejvyšší prioritou.

Všechny kojenecké a těhotenské polštáře Theraline s perlovou výplní mají od roku 1998 štítek Toxproof® od TÜV Rheinland. Tato certifikace pro kojící polštáře neobsahující znečišťující látky byla vyvinuta ve spolupráci s Theraline. Poskytuje vám jistotu, že kupujete produkt, který je zaručeně zdravý. 

Důvěra v naše zkušenosti: Jako první dodavatel ošetřovatelských polštářů jsme začali v roce 1993 s propracovanou úpravou našich polštářů proti odpařování styrenu a od té doby neustále vyvíjíme naše know-how v této oblasti.

Nejpřísnější kritéria pro vaši bezpečnost

Výrobky s certifikátem Toxproof® musí splňovat nejpřísnější kritéria TÜV Rheinland:

 

  • Odpařování styrenu a dalších těkavých látek již nelze měřit.
  • Tikající tkanina splňuje přísná kritéria Toxproof® TÜV Rheinland pro textilie pro batolata. Za tímto účelem je neškodnost prokázána s ohledem na následující kritéria: 

Pesticidy

Těžké kovy

formaldehyd

Herbicidy

Odolnost vůči potu a slinám

  • Pravidelné, neohlášené kontroly a namátkové kontroly z obchodu vám zaručují trvalé dodržování kritérií TOXPROOF®.

Ošetřovatelský polštář s oceněním Öko-Test

Kromě certifikátu Toxproof® od TÜV-Rheinland, který byl udělen všem ošetřovatelským polštářům Theraline v roce 1998, byl náš originální ošetřovatelský polštář Theraline s organickým potahem „fuchsia-cappuccino“ oceněn ÖKO-TESTem nejvyššího stupně „velmi dobrý“ v říjnu 2016 v kategorii „Aftermath“ vynikající. Již v září 2003 společnost ÖKO-TEST ocenila Original Theraline jako první perlový polštář EPS známkou „velmi dobrý“.

Obzvláště nás těší nejnovější ocenění za náš „velký“ polštář „fuchsiový cappuccino“. Ostatní „velké“ a „malé“ polštáře samozřejmě splňují také požadavky časopisu ÖKO-TEST – protože všechny polštáře jsou vyrobeny z velké části ze stejných materiálů. Takže i když si vyberete jiný polštář z naší nabídky: Můžete si být jisti, že kupujete všestranný „zdravý“ produkt.

Od roku 1993 používáme pro všechny produkty Theraline pouze netoxické materiály. Mikro jemná perleťová náplň je se speciální péčí očištěna od případných znečišťujících látek.

Důvěřujte svému nosu

Pokud vy, vaši přátelé nebo členové rodiny plánujete koupit zdravotní polštář a chcete mít jistotu, že pro své zdraví děláte to nejlepší, důvěřujte svému „dobrému nosu“ v pravém slova smyslu a jen si čichejte k různým polštářům. To, co voní špatně, nemůže být dobré pro vaše zdraví. Ujistěte se, že polštář podle vašeho výběru nese pečeť Toxproof® TÜV. 

Polštáře naplněné špatně ošetřeným nebo neošetřeným polystyrenem lze snadno poznat podle jejich nepříjemného zápachu: voní jako plast nebo někdy jako lepidlo. Podle našeho názoru se jedná o nesnesitelnou věc, před kterou opakovaně varují různé organizace na ochranu spotřebitele a časopis ÖKO-TEST.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *